Regijski NOGOMETNI KROŽEK: 1 festival nogometa v Slovenski Bistrici

Regijski NOGOMETNI KROŽEK: 1 festival nogometa v Slovenski Bistrici

Predzadnjo soboto v mesecu maju je na nogometnem stadionu NK Bistrica potekal 1 regijski FESTIVAL NOGOMETA, ki so se ga udeležili fanti in punce, ki na različnih OŠ obiskujejo regijski NOGOMETNI KROŽEK. Na več manjših igriščih je 120 otrok igralo nogomet, ter se zelo zabavali z vajo spretnosti zadevanja gola. Na festivalu so sodelovali otroci iz 12 OŠ:

 • OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica
 • OŠ Prihova
 • OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
 • OŠ Zgornja Ložnica
 • 2. Osnovna šola Bistrica
 • OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava
 • OŠ Pragersko
 • OŠ Zgornja Polskava
 • OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec
 • OŠ Zreče
 • OŠ Partizanska bolnišnica Jesen Tinje
 • OŠ Franca Rozmana Staneta Maribor

Otroci so veliko število staršem in ostalim obiskovalcem pokazali velik trud v igri, zadevali gole kot za šalo, se družili in predvsem odlično zabavali. Ponosni smo na vsakega otroka nogometnega krožka in na koncu so bili zmagovalci vsi, ter za nagrado je vsak otrok prejel DIPLOMO, ter sladoled kot dodatno presenečenje in vsesplošno veselje.

Nekaj utrinkov:

Odgovorite s komentarjem