Regijski NOGOMETNI KROŽEK bo jeseni zaživel tudi v vrtcih

Regijski NOGOMETNI KROŽEK bo jeseni zaživel tudi v vrtcih …

Drugi ponedeljek v mesecu juniju je regijski NOGOMETNI KROŽEK, ki ga organizira NK Kety Emmi Bistrica v sodelovanju z lokalnimi klubi na stadionu NK Bistrica obiskalo 95 otrok iz vrtca Otona Župančiča iz Sl. Bistrice. Vzgojiteljice so pripeljale fante in punce (mini maturante), ki bodo jeseni prvič sedli v šolske klopi. Navdušeni otroci so se preizkušali v različnih spretnostih poligonih z žogo in brez žoge ter na koncu igrali še nogomet in se ob tem neizmerno zabavali. Na koncu je vsak otrok prejeli medaljo, balonček in na roko tudi štampiljko, katere so se otroci še posebej razveselili.

Tako bo jeseni nogometni krožek zaživel tudi v večje število vrtcev v občini Sl. Bistrica z okolico. Otroci iz vrtca Otona Župančiča, ki so se udeležili vadbe pa bodo z vadbo nadaljevali po že ustaljnemem urniku na OŠ Pohorskega Odreda in 2 OŠ Slovenska Bistrica.

Nekaj utrinkov:

Odgovorite s komentarjem