Regijski NOGOMETNI KROŽEK, otroci so igrali nogomet v ljudskem vrtu

Regijski NOGOMETNI KROŽEK, otroci so igrali nogomet v ljudskem vrtu…

Zadnjo soboto v mesecu maju je na nogometnem stadionu NK Maribor potekal zaključek otroške nogometne šole, ki smo se ga na povabilo partnerskega kluba tudi udeležili. ONŠ deluje v MB že čez 10 let in ga izvajajo na 18 OŠ. Na 8 manjših igriščih stadiona Ljudski vrt so otroci igralo nogomet, se družili, prejeli majčke v trajno last in se fotografirali in prejeli avtograme od v tej sezoni najboljšega igralca in prvega strelca pravkar končane nogometne sezone Luka Zahoviča. Po zaključku so se otroci in njihovi starši še ogledali tekmo med Mariborom in Gorico.

Nekaj utrinkov:

Zbor na ploščadi

Zbor na ploščadi

Gneča pred golom in veliko število gledalcev …

Gneča pred golom in veliko število gledalcev …

Odhod iz stadiona

Odhod iz stadiona

Otroci so se fotografirali in prejeli avtograme od v tej sezoni najboljšega igralca in prvega strelca pravkar končane nogometne sezone Luka Zahoviča

Otroci so se fotografirali in prejeli avtograme od v tej sezoni najboljšega igralca in prvega strelca pravkar končane nogometne sezone Luka Zahoviča

Polni pozitivnega vtisa, novih dogodivščin in nasmeha, otroci komaj čakajo nova podobna druženja, ki se bodo v jeseni nadaljevala za otroke NOGOMETNEGA KROŽKA.

Odgovorite s komentarjem