Člansko moštvo – novice

Vse novice

Zmaga v Cirkulanah za zaključek sezone

09.06.2017

Nogometaši Kety Emmi Bistrice so v zadnjem in hkrati zadnjem, 23. krogu ptujske Superlige gostovali v Cirkulanah ter zasluženo slavili z 1:3.

Topić z zadetkoma za prvo pomladansko zmago

30.05.2017

Nogometaši Kety Emmi Bistrice so v 22. krogu ptujske Superlige gostovali v Podvincih, kjer so prišli do prve zmage v drugem delu tekmovanja.

Bistričani zagotovili obstanek v Superligi

09.05.2017

Nogometaši Kety Emmi Bistrice so v 19. krogu ptujske Superlige gostili zadnjeuvrščeno ekipo Skorbe ter si z neodločenim izidom že zagotovili obstanek v Superligi.

Ob zmago v sodnikovem podaljšku

06.11.2016

Po dveh domačih srečanjih in dveh porazih, so bistriški nogometaši gostovali v Cirkulanah ter se po boljši predstavi na koncu morali zadovoljiti zgolj s točko.

V Slovenski Bistrici boljši Bukovci

30.10.2016

Nogometaši Bistrice so na domačem igrišču zabeležili še drugi zaporedni poraz in drugo mesto prepustili prav ekipi Bukovcev, ki je minuli vikend slavila predvsem po zaslugi dvakratnega strelca, Damjana Antoliča.

V derbiju boljša Gerečja vas

24.10.2016

Nogometašem Bistrice v derbiju ptujske Superlige ni uspelo ugnati vodeče Gerečje vasi, ki si je z novo zmago pred drugouvrščeno Bistrico priigrala že pet točk naskoka.

Bistriška zmaga na vročem terenu v Hajdini

17.10.2016

Dobro znana naveza Edin Žilić – Aljaž Polegek je znova krivec, da so bistriški nogometaši slavili novo gostujočo zmago. Tokrat jih je čakalo težko gostovanje v Hajdini, ki pa so ga z malce sreče opravili z odliko. Znani rek, da dobre ekipe zmagujejo tudi, ko jim ne kaže najbolje, se je potrdil tudi minulo soboto.

Bistričani ponovni na zmagovalni stezi

10.10.2016

V srečanju z ekipo iz Podvincev smo gledali precej dinamičen in zanimiv nogomet.

Prvi poraz Bistričanov

02.10.2016

V derbiju 6. kroga so gledalci pričakovano videli trdo srečanje z maloštevilnimi priložnostmi.

Zmagovalni niz nogometašev se nadaljuje

25.09.2016

Edin Žilić, še en 20 letni bosanski nogometaš je bil z dvema zadetkoma in asistenco znova junak bistriške zmage. Z golom iz najstrožje kazni je 17 minut pred koncem srečanja je bistriške nogometaše še tretjič popeljal do vodstva, ki so ga nato domači igralci vendarle zadržali, z njim pa tudi trenutno vodstvo na prvenstveni lestvici.

Bistričani nezaželjeni gosti

18.09.2016

V 4. kolu Superlige MNZ Ptuj so bistriški nogometaši znova gostovali, tokrat v Središču ob Dravi. Domači nogometaši, ki so v srečanje vstopili kot vodilni na lestvici, so sicer prevladovali na sredini igrišča, vendar je bila bistriška obramba trdna in vselej na mestu.

Bistričani znova slavili v gosteh

11.09.2016

V 3. kolu Superlige MNZ Ptuj so bistriški nogometaši gostovali v Skorbi pri Ptuju, kjer so zabeležili še drugo zmago v letošnjem prvenstvu, s katero so se na prvenstveni razpredelnici povzdignili na drugo mesto.

Zmaga ter poraza bistriških upov

04.09.2016

Minuli konec tedna so pred srečanjem članske ekipe moči merili tudi nogometaši Aha Emmi Bistrice mlajših kategorij ter vknjižili zmago in dva poraza.

V derbiju brez zmagovalca

04.09.2016

Potem, ko so sredi tedna v pokalnem tekmovanju v Poljčanah ugnali Boč z 2:0, so v prvem domačem srečanju nove sezone Superlige MNZ Ptuj Bistričani gostili ekipo Cirkulan. Gostje so v Slovensko Bistrico prišli kot vodilna ekipa, saj so v uvodnem krogu nadigrali Skorbo s 3:0, medtem ko so jim za vrat pihali prav nogometaši iz mesta aluminija, ki so v gosteh z 2:1 premagali ekipo iz Bukovcev.