Nogometna šola

NK Bistrica v sodelovanju z NŠ Maribor vabi k vpisu v nogometno šolo Mladena Dabanoviča. Pod vodstvom strokovno usposobljenih trenerjev z UEFA licenco:

• spoznaj pomen športa in še posebej nogometa
  • nauči se športnega vedenja in osnovnih elementov igre
  • izboljšaj svoje gibalne sposobnosti
  • postani del odlične ekipe

Kdo

Dečki in deklice od petih let starosti dalje, še posebej vabljena dekleta.

Kje

Na nogometnem stadionu v Slovenski Bistrici.

Kdaj

Vpis vsak dan na stadionu v klubski pisarni NK Bistrica med 17.00 in 18.00 oziroma po dogovoru z vodjo nogometne šole: Boštjan Pek, trener UEFA PRO, GSM 041 547 096

Športna oprema

Majica, hlačke, športni copati, bidonček, žoga.

Kaj

Strokovno vodena nogometna vadba v okviru nogometnega kluba NK Bistrica, rekviziti (lestve, krogi, in ostali pripomočki), tekmovanja v okviru tekmovalnega sistema Nogometne zveze Slovenije, MNZ Ptuj, tekmovanje na turnirjih doma in v tujini, prijateljska srečanja z ekipami partnerskega kluba NK Maribor, možnost usmeritve v redno vadbo v NŠ Maribor, končni preizkus za pridobitev značke nogometaša, obisk igralca NK Maribor na vadbi ali tekmi in seveda veliko zabave za otroke in starše.

Informacije

Pišete lahko na elektronski naslov NK Bistrica (info@nk-bistrica.si) ali vodje nogometne šole Boštjana Peka (bostjan.pek1@gmail.com) ali pa pokličete (041 547 096 – Boštjan Pek).