Lan Vidmar podpisal za NK Kety Emmi Bistrica

Članska ekipa NK Kety Emmi Bistrica krepi igralsko zasedbo in se aktivno pripravlja na začetek pomladanskega dela prvenstva v III.SNL vzhod, kjer trenutno vodijo brez oddane točke. Nova okrepitev kluba na branilskih pozicijah je Lan Vidmar, še en nosilec izredno uspešne generacije mladih bistriških nogometašev letnika 2001 (Gril D., Korošec K. Martinčič J., Korošec A.,…), ki so osvojili poleg serije mednarodnih turnirjev (Barcelona, Praga, Graz, Zagreb, Villach,…… ) tudi III.mesto v I.SNL U15 in ob zaključku sezone 2015/2016 v Slov.Bistrici popolnoma deklasirali bronasto ekipo iz NIKE Evropskega prvenstva U15 na Norveškem ekipo NK Maribor s 3:1. Lana je nogometna pot vodila iz II.SKL (NK Kety Emmi Bistrica) v Celje, kjer je uspešno igral tri sezone v I.SML/SKL, podpisal pogodbo za člansko ekipo NK Celja nato pa ob kadrovskih rošadah v klubu prestopil poleti 2020 v NK Šampion. Lanu želimo v Slov.Bistrici polno športnih uspehov in uveljavitev v tudi članski konkurenci nogometa.