Selekcija U11 osvojila turnir Kranjska Gora Trophy

V Kranjski Gori je od 11.9.-13.9.2020 potekal nogometni turnir za selekcijo U11 na katerem je sodelovalo 10 ekip. V družbi prvoligaških in drugoligaških slovenskih ekip so naši nogometaši pokazali veliko nogometnega znanja, borbenosti in atraktivnih akcij ter na koncu zasluženo osvojili 1. mesto. Na turnirju, ki je bil odlično organiziran, smo spremljali zelo lepe in zanimive tekme, vmes pa še našli čas za sprostitev in krajši ogled Kranjske Gore.

Rezultati:
NK Kety Emmi Bistrica – NK Brinje Grosuplje rumeni 2:0
NK Kety Emmi Bistrica – NK Šobec Lesce 4:0
NK Kety Emmi Bistrica – NK Krka beli 7:1
NK Kety Emmi Bistrica – NK Bravo modri 1:0
NK Kety Emmi Bistrica – NK Olimpija beli 1:0
Polfinale
NK Kety Emmi Bistrica – NK Krka zeleni 3:1
Finale
NK Kety Emmi Bistrica – NŠ ŠD Gorišnica 2:0

Turnirja so se udeležili: Mai Tratenšek, Gašper Sevšek, Leon Dubravica, Anže Kneževič, Patrik Papotnik, Tim Zupančič, Laurin Benaj, Bor Vantur, Jan Očko, Žak Blagus, Nino Grobeljšek, Gal Lešnik, trener Luka Ornik.