Alojz Fricelj novi vodja nogometne šole NK Kety Emmi Bistrica

V torek 12.01.2021 je UO NK Kety Emmi Bistrica na svoji redni seji potrdil Alojza Friclja za novega vodjo Nogometne šole NK Kety Emmi Bistrica in se zahvalil Gorazdu Šketu za uspešno delo na mestu vodje NŠ v letu 2020. Alojz Fricelj je zadnjih nekaj let stalnica v razvoju bistriškega nogometa. Kot dolgoletni igralec NK Maribor in kasneje tudi član UO NK Maribor se je vključil v delo NK Kety Emmi Bistrica pomladi 2017 s prevzemom članske ekipe. Z moštvom, ki se je borilo v skupini za obstanek v Superligi MNZ Ptuj ligi je začel postopek formiranja ekipe ki jo je popeljal iz IV.SNL lige (super liga) v III.SNL in nato uspešno krmaril preko racionalizacije III. lige iz 14 na 10 moštev in nato skozi združitev III.SNL sever in III.SNL vzhod v enotno III.SNL vzhod z 12 udeleženci. V letu 2018 je prevzel izgradnjo IV. stebra kluba t.j. projekt individualnih treningov, ki ponuja širitev nogometnega znanja tudi za nivo športnikov nogometašev vrhunskega razreda. UO NK Kety Emmi Bistrica je na svoji seji potrdil plan dela in strokovne cilje dela nogometne šole prezentirane s strani kandidata in g. Ficlju ter NŠ NK Kety Emmi Bistrica zaželel uspešno delo.