Obvestila Novice Lestvica Galerija

Filozofija članske ekipe NK Kety Emmi Bistrica

NK Kety Emmi Bistrica želi postati odskočna deska mnogim mladim nadarjenim in ambicioznim nogometašev v svet profesionalnega nogometa.
Filozofija trenažnega in tekmovalnega procesa članske ekipe je zato jasna: Želimo igrati moderen, atraktiven, učinkovit in predvsem gledljiv nogomet.
Ekipa mora igrati hitro, napadalno, dosegati veliko zadetkov, imeti veliko posesti in kontrole, biti suveren v vseh fazah igre.
Zavedamo se, da je za uresničitev naših ciljev potreben profesionalen, strokoven in navsezadnje glede na trenutni nivo tekmovanja tudi zelo človeški pristop.
Velik poudarek dajemo na taktično tehničnem izobraževanju pri čemer izhajamo iz odlične fizične priprave igralcev.
Pri selekcioniranju igralskega kadra dajemo poudarek na karakter igralcev. Osebnostne lastnosti kot so: predanost, angažiranost, ambicioznost, zmagovalna miselnost, agresivnost, samozavest, nepopustljivost in delovna etika so zelo pomembne.
Zavedamo se, da je vse to potrebno v kolikor želimo slediti našim kratkoročnim ciljem, ki nas bodo pripeljali do uresničitve dolgoročnih ciljev.
Vsekakor je to postati klub, ki bo delal na izljemno visokem nivoju in se vsako potegovati za zmago v III.SNL oziroma  postati stabilni drugoligaški klub z osnovno strategijo razvoja mladih igralcev.

Trener Simon DVORŠAK

Jaka Dabanovič