Bistriški nogometaši nepričakovano izgubili doma

Slovenski prvoligaši reprezentačni premor izkoriščajo za prijateljska srečanja, drugoligaši pa so odigrali srečanja 13. kroga 2. SNL. Nogometaši Kety Emmi & Impol Bistrice so na domačem igrišču gostili predzadnjo ekipo lige TKK Tolmin ter (ne)pričakovano izgubili.

Kakšnih 250 gledalcev, ki se je zbralo na stadionu v športnem parku v Slovenski Bistrici, je konec srečanja pričakalo razočaranih obrazov, saj so pričakovali precej drugačen zaključek sobotnega popoldneva.

Gostje so v 11 srečanjih do sedaj zbrali le 8 točk in bi bili zadovoljni že s točko, na koncu pa so se na Primorsko vrnili s popolnim izkupičkom. Strelec edinega zadetka je bil v 68. minuti rezervist Ralph Max Alexander Kerrebijn, ki je odbito žogo s sedmih metrov brez težav spravil pod prečko nemočnega Kristijana Župića.

V prihodnjem krogu bodo varovanci trenerja Simona Dvoršaka gostovali v Grosupljem, kjer se bodo pomerili z ekipo Brinja. 

Damijan Drame