Član Kety Emmi & Impol Bistrica v slovenski reprezentanci U19

Letošnje leto bo v bistriškem nogometnem klubu gotovo zapisano kot eno od najuspešnejših do sedaj. Poleg uspešnega nastopanja v drugoligaški konkurenci, se lahko v klubu po novem pohvalijo, da imajo v ekipi slovenskega reprezentanta. 

Slovenski selektor mladinske reprezentance U19 Anton Žlogar je v reprezentanco za prijateljski srečanji z Bolgarijo vpoklical tudi člana Kety Emmi & Impol, Nejca Klašnjo. Standardni član začetne enajsterice Bistričanov je na prvi prijateljski tekmi v Sofiji, ki so jo Slovenci dobili z 1:3, odigral vseh 90 minut. Za Bolgare je bil uspešen Dimitrov v 75. minuti, medtem ko je za Slovenijo vse tri zadetke dosegel Gašper Černe, ki smo ga pred nekaj tedni imeli priložnost videti tudi v Slovenski Bistrici, ko se so bistriški nogometaši v 2. krogu pomerili z Roltekom iz Doba. Drugo srečanje bodo mladi Slovenci odigrali danes, prav tako v Sofiji.

Napisal: Damijan DRAME

Slika: Foto Vezjak