NK Kety Emmi & Bistrica krepi igralski kader

Po odličnem začetku tekmovanja v II.SNL vodstvo kluba še krepi igralsko zasedbo na šibkejših pozicijah.

Nova okrepitev Bistričanov je izvrsten mladi napadalec Jaša Martinčič, ki je produkt bistriške in kasneje mariborske nogometne šole. Bil je kapetan izvrstne generacije NK Bistrica letnika 2001, ki je osvojila Prago, Barcelono, Zagreb….. in bila tretja v I.SNL U15.  Pri kadetih je prestopil v NK Maribor in postal kadetski prvak in mladinski pokalni prvak, igral kvalifikacije mladinske lige prvakov v Olomoucu (Češka) in Ramljakov pokal v Zagrebu. Prehod iz nogometne šole v članski nogomet je izvedel v domačem klubu NK Kety Emmi Bistrica kjer je v sezoni 2020-2021 popeljal ekipo v COVID letu na korak do 2. SNL. V 16.kolih prvenstva je dosegel 14 golov in 13 asistenc ter postal z 19.leti drugi strelec 3.SNL in  najkoristnejši igralec lige. Kot redni študent pravne fakultete v Ljubljani je kariero nadaljeval pri ljubljanskem drugoligašu iz Doba, od koder se po poškodbah vrača na igrišča v rdečem dresu Kety Emmi & Impol Bistrice v tekmi IV.kola proti NK Primorje iz Ajdovščine.