NK KetY emmi & Impol Bistrico v Umagu v pohodu na vrh zaustavil šele Torinski Juventus

Izjemen uspeh selekcije U14 na turnirju Umag Trophy 2024.

Bistrici kot edini predstavniki Slovenije med peterico najboljših. Zmagal je Juventus pred Crveno Zvezdo, NK Kety Emmi & Impol Bistrico, Sleven Belupom in Hajdukom.

Kot vsako letos se je naša ekipa U14 udeležila mednarodnega turnirja Umag Trophy 2024V skupinskem delu smo bili odlični in zasedli 2 mesto, kar nas je popeljalo v četrtfinale. Po lanski smoli s penali, so fantje bili željčni zmage in uspeha.V četrtfinalu smo tako dobili močnega nasprotnika Donatello Calcio Udine. Fantje so odigrali vrhunsko. Bili so dominantni, borbeni, napadalni, lačni zmage. Po borbenih 30 minutah , smo tako uspeli….ZMAGA, ZMAGA ZMAGA… Naša ekipa je v polfinalu!!!!Zasluženo slavimo trenutni uspeh, ki smo ga ponovno dosegli v Umagu. Jutri nas čaka ekipa Juventus.Fantom se bo uresničila želja, da bodo igrali s tako znanim klubom.Res smo ponosni na selekcijo 2010 NK Kety Emmi Impol Bistrica, ki dosega že nekaj let res vrhunske rezultate pod okriljem enega in edinega Luka Ornik.https://b4.sportcamps.app/…/group_id/3OZTPFRVIUHGHFWQ