NK Kety Emmi & Impol Bistrica sklenil sodelovanje s podjetjem Mojstrovina

Nogometni klub Kety Emmi & Impol Bistrica sklenil pogodbo o sodelovanju s podjetjem Mojstrovina d.o.o.

V petek 14.10.2022 sta direktor podjetja Mojstrovina d.o.o. g. Miran Očko in predsednik nogometnega kluba NK Kety Emmi & Impol Bistrica dr. Vito Martinčič sklenila pogodbo o sodelovanju, s katero se uspešno bistriško podjetje Mojstrovina d.o.o. pridružuje podpori razvoja nogometa v naši regiji. 
Podjetje Mojstrovina d.o.o. trenutno zaključuje eno najuspešnejših poslovnih let v zgodovini podjetja. Utrdili so svoje povezave na zahtevnih trgih EU, kjer konča levji delež njihove proizvodnje, zato so kot družbeno odgovorno podjetje še poglobili sodelovanje z bistriškim nogometnim klubom. NK Kety Emmi & Impol Bistrica organizira in vodi športno usmerjanje mladih v nogometnih krožkih na 16 OŠ in 2 vrtcih, treniranje mladih nogometašev v 12 selekcijah nogometne šole ter usmerja mlade v vrhunski šport preko delovanja članske ekipe v II.SNL, s čemer spodbuja športno vadbo preko 500 mladih športnikov in ima močan vpliv na športno in zdravstveno stanje mladih.

Napisal: Damijan DRAME