NK Kety Emmi & Impolč Bistrica začela pripravljalno obdobje z obetajočo predstavo

FC Dinamo Bukarest : NK Kety Emmi & Impol Bistrica 2:1 (1:0) Strelec za Bistrico Maks Markelc

Članska ekipa je v petek odigrala prvo pripravljalno srečanje, v Rogaški Slatini so se pomerili z Dinamom Bukarešto. Tekmo so naši fantje po borbeni predstavi izgubili z rezultatom 2:1, trener Robert Pevnik je priložnost za dokazovanje namenil kar 24 fantom.  V prvem polčasu so igrali: Tomažič, Kapun, Zajšek, Kerman, Križnik, Dukarič, Opačič, Horvat, Olamide, Lukič, Krapukhin. Drugi polčas so začeli: 
Tomažič, Lorbek, Rozman, Poredoš, David, Pučnik, Brumec, Kobal, Korošec, Markelc, Tavares. V nadaljevanju drugega polčasa so v igro vstopili še Gril, Šega in Mokotar. Edini zadetek je po lepi akciji dosegel Maks Markelc, ki je eden izmed mnogih mlajših fantov priključen članski ekipi na pripravah za novo sezono. Naslednjo pripravljalno srečanje naše fante čaka v sredo, ko bodo v Lendavi igrali proti Madžarskemu predstavniku FC ZTE.