Nogometna šola NK Kety Emmi Bistrica znova začela z delom

Po daljši prekinitvi treningov na igriščih zaradi slabe epidemiološke slike je od ponedeljka 15.02.2021 na igriščih v Slov.Bistrici znova delovno vzdušje. S treningi so začele selekcije mladincev U19, kadetov U17, U15, U13, U12 in U11. V ponedeljek 01. marca začnejo s treningi tudi nižje selekcije. Treniningi se odvijajo v skladu z navodili NIJZ v majhnih skupinah in brez kontaktne igre. Trenerji, ki so udeleženi v procesu treniranja imajo bodisi potrdilo o že prebolelem Covid-u, potrdilo o cepljenju ali negativni test na COVID. V prvem delu pripravljalnega dela sezone trenerji skladno z navodili izvajajo z igralci vaje, kjer je minimaln razdalja med igralci 2m. Urnik dela selekcij si lahko ogledate na Web strani www.nk-bistrica.si/obvestila in urniki.