NOGOMETNI KROŽEK, ogled tekme Maribor : Mura

Po sobotni predstavitvi NOGOMETNEGA KROŽKA gledalcem na stadionu in ogledu tekme NK Kety Emmi&Impol Bistrica : Beltinci so si za konec počitnic otroci, ki obiskujejo krožek, njihovi starši in prijatelji v nedeljo ogledali brezplačno tudi tekmo v Mariboru. Večina otrok je bila na takšni tekmi prvič in so z navdušenjem spremljali ne samo tekmo, temveč cel ambient, ki ga je dobro zapolnjen stadion pripravil. Polni pozitivnih občutkov, veselja so zakorakali v nov šolski teden, kjer jih ponovno čakajo vadbe na NOGOMETNEM KROŽKU))

————————————————————————————————————————————

Regijski NOGOMETNI KROŽEK organizira NK Kety Emmi & Impol Bistrica v sodelovanju z lokalnimi nogometnimi klubi.

V  času popoldanskega bivanja otrok še v 6 občinah na 15 osnovnih šolah in 4 vrtcih izvaja NOGOMETNI KROŽEK. Mesečno opravimo 80 ur vadbe. Naše krožke obiskuje skoraj 230 otrok (od tega 25 punc, na katere smo še posebej PONOSNI)  Za strokovno vadbe skrbi 11 strokovno podkovanih trenerjev – vaditeljev. Koordinator nogometnega krožka je David Očko

SEZNAM OSNOVNIH ŠOL v 6 občinah, kjer se krožek izvaja:

1.) OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

2.) 2. Osnovna šola Bistrica

3.) OŠ  Zgornja Ložnica

4.) OŠ  Šmartno na Pohorju

5.) OŠ Partizanska bolnišnica Jesen Tinje

6.) OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava

7.) OŠ Antona Ingoliča Zgornja Polskava

8.) OŠ Pragersko

9.) OŠ Kajetana Koviča Poljčane

10.) OŠ Anice Černejeve Makole

11.) OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

12.) OŠ Prihova

13.) OŠ Zreče

14.) OŠ Gorenje nad Zrečami

15.) OŠ Vitanje

SEZNAM VRTEC

  1. Vrtec Vitanje
  2. Vrtec Zreče
  3. Vrtec Spodnja Polskava in
  4. vrtec Pragersko