NOGOMETNI KROŽEK, prireja festival, obiskal nas bo Božiček..

Spoštovani starši, dragi otroci!


Vabimo Vas na FESTIVAL in obisk Božička, ki bo za otroke, ki so vključeni v NOGOMETNI KROŽEK – VRTEC v nedeljo 11.12. 2022 od 8.30 ure do 11.30 ure. Festival bo potekal v športni dvorani OŠ Pohorskega odreda v Slov. Bistrici (Kopališka Ulica 1, Sl .Bistrica).
Dogajanje: festival za otroke, obisk Božička, otroci prejmejo DRESE v trajno last..


POTEK FESTIVALA: 

– 1 skupina zbor ob 8.30, zbor otrok ob vhodu v športno dvorano:    

–  festivala 1 skupine se bodo udeležili otroci iz osnovnih šol: 2 OŠ Sl. Bistrica, Pohorskega odreda, Šmartno na Pohorju, Tinje, Zg. Ložnica…

2 skupina zbor ob 9.30, zbor otrok ob vhodu v športno dvorano:   

–  festivala 2 skupine se bodo udeležili otroci iz osnovnih šol: Zreče, Gorenje nad Zrečami, Oplotnica, Prihova, Makole, Poljčane, Zgornja Polskava, Spodnja Polskava, Vitanje, Pragersko (vrtec)..                     

– ob zboru starši pomagate oblečt otroke v DRESE, ki jih prejmejo v trajno last, 
– 9.0010.00 festival nogometa za 1 skupino
– 10.00 – 10.30 obisk BOŽIČKA za 1 in 2 skupino SKUPAJ

10.30 – 11.30 festival nogometa za 2 skupino

11.30 ZAKLJUČEK FESTIVALA in odhod domov

KAJ POTREBUJEJO otroci: čiste športne copate, kratke hlače, sendvič ali štručko in 1/2 plastenko z vodo

OSTALO: Na festivalu se rezultati ne beležijo. Starši spodbujajte vse otroke na igrišču v smislu fair playa. Zmagovalec je vsak otrok, ki izkazuje svojo trenutno sposobnost in nagradite trud, ki ga kažejo vsi otroci. Vedite, da otroci napak ne delajo zanalašč in je vzpodbuda izredno pomembna za otrokovo samozavest še zlasti v tem obdobju odraščanja..

Vljudnjo vabljeni, športni pozdrav

Team trenerjev NOGOMETNI KROŽEK-VRTEC

  • slike so iz festivala 2019