NOGOMETNI KROŽEK-VRTEC, zaključni festival maj 2026

V soboto, 30. maja 2026, je na stadionu NK Bistrica potekal zaključni festival NOGOMETNEGA KROŽKA-VRTCA, ki je letos združil 200 otrok za katere je skrbelo 16 trenerjev.

Dogodek je predstavljal čudovit zaključek nogometne sezone za najmlajše ter priložnost za druženje, igro in ustvarjanje novih nogometnih spominov.

Vrtčevski otroci so prikazali elemente vadbe, ki jih skozi leto izvajajo na nogometnem vrtcu, šolski otroci pa so na več igriščih odigrali prijateljske nogometne tekme s svojimi prijatelji.

Otroci so ob zaključku prejeli medalje, kapo na šilt z logotipom krožka ter sladoled po vročem sobotnem dogajanju polnega smeha, igre in veselja najmlajših nogometašev nam je povedal koordinator krožka David Očko.