VABILO NA POKALNO TEKMO NZS

Spoštovani,

Vljudno vabljeni na velik nogometni spektakel v Slov.Bistrici.
Jutri, v sredo 02.09.2020 ob 16.00h se bo domača ekipa NK KETY EMMI BISTRICA v Slovenskem pokalu pomerila s prvoligašem iz Sežane ekipo NK CHERRYBOX24 TABOR SEŽANA za preboj med 16 najboljših ekip v Sloveniji.
Klub NK Kety Emmi Bistrica je uspel pridobiti posebno dovoljenje NIJZ za izvedbo dogodka v prisotnosti gledalcev zato Vas naprošamo, da se dogodka udeležitev in skupaj množično podpremo naše fante.
Dogodek bo tudi medijsko podprt.

Igralci nogometne šole NK Kety Emmi Bistrica in regionalnega nogometnega krožka imajo prost vstop.

Za prost vstop na vse dogodke kluba NK Kety Emmi Bistrica Vam ponujamo brezplačno izkaznico NK Bistrica z znamkico za sezono 2020/2021.
Izkaznico lahko dvignete na stadionu pri kiosku za nakup kart ob predložitvi izpolnjenega obrazca za namensko uporabo 0.5% dohodnine (glej priponko) nato pa na osnovi predložitve izkaznice pred vsakim dogodkom brezplačno dvignete vstopnico za ogled dogodka.

Lep pozdrav

Predsednik

Dr. Vito Martinčič

Obrazec za namensko uporabo dohodnine