Postani nogometna zvezda

Si navdušenec/ka za nogomet? Vpiši se v eno izmed najboljših nogometnih šol v regiji in postani nogometaš. NK Kety Emmi Bistrica išče mlade talente, ki si želijo v prijetnem okolju pridobiti nogometne spretnosti in gibalne sposobnosti. Team odličnih trenerjev te čaka v športnem parku Slov.Bistrica, da te popelje skozi igro in trening v svet nogometa, kjer je za najboljše nad njimi samo nebo. Pridruži se nam in postani zvezda.

Nogometna šola NK Bistrica deluje v povezavi s partnerskim klubom NK Maribor in ima pridobljeno tekmovalno licenco s strani NZS. Trenažni kurikulum partnerskih klubov je usklajen pri čemer nogometna šola NK Bistrica nastopa tudi v vlogi selekcioniranja igralcev s področja regije za potrebe NK Maribor. Trenerji so vpisani v register športnih delavcev, se redno izobražujejo in imajo pridobljene ustrezne trenerske licence UEFA C,B,A, in PRO.

Kontakti:

Vodja nogometne šole: Alojz Fricelj gsm: 041 665 433 nekdanji udeleženec lige prvakov, dolgoletni kapetan in NK Maribor

Sekretar: Danilo Lončarič mag. gsm: 070 762 400)