Prvi tekmovalni vikend selekcij Nogometne Akademija Bistrica

Nogometne šole nogometnih klubov občine Slov.Bistrica združujejo svoje delovanje v okviru novoustanovljene nogometne akademije Bistrica. Mladi nogometaši selekcij U7-U12 NK Kety Emmi Bistrica, NK Pragersko, NK Zgornja Polskava in NK Spodnja Polskava so to soboto odigrali prvi krog štirikrožnega turnirja, katerega tokrat gosti NK Zgornja Polskava. Navkljub slabemu vremenu so se trenerji klubov, igralci in starši množično odzvali in nogometno igrišče na Zgornji Polskavi je bilo polno kot že dolgo ne. Zanesljiv znak, da so mladi igralci po dolgem premoru še kako željni nogometa in tekmovanj.

Rezultat tokrat ni bil v ospredju. Kljub vsemu pa smo videli zanimive tekme in borbene duele v vseh kategorijah. Ob koncu prireditve je zato še kako prav prišla sladka pogostitev organizatorjev in obljuba: Se vidimo naslednjo soboto na Spodnji Polskavi.