TURNIR U15 – LJUTOMER, SLOVENIJA

V drugem vikendu leta 2020 in sicer dne 11.01.2020, se je NK KETY EMMI BISTRICA, s selekcijama U 14 in U 15, udeležila mednarodnega turnirja, tokrat v kraju Ljutomer, v kategoriji U 15, kjer smo zastopali barve kluba NK KETY EMMI BISTRICA. Ekipi, ki ju je na turnirju vodil trener Danilo Lončarič, ob pomoči tehničnega vodje Danijela Hren, je  zopet prikazali srčno in borbeno igro, katera se je odrazila tudi pri končnem rezultatu, saj se je selekcija U 15, uspela uvrstiti v finale, kjer je po napeti igri v finalu premagala ekipo iz Hrvaške FC Međimurje 05, z rezultatom 2:0, ter tako osvojila turnir. Prav tako je dobro igro prikazala selekcija U 14, ki je po spletu okoliščin in samo enem minimalnem porazom 0:1, tekmovanje končala v skupini. NK KETY EMMI BISTRICA, pa z turnirja zopet prinaša tudi nagrado za najboljšega vratarja turnirja, ki jo je prejel Luka Flisar.

Čestitke igralcem selekcij U -15 in U-14, za prikazano igro ter izjemni podpori staršev, ki so je bili deležni igralci s tribun.

Ob tej priložnosti VABILO in kontakt: 041 753 708 (Simon) / 070 762 400 (Danilo),  fantom/puncam letnikov 2005 in 2006 da se pridružijo kolektivu NK KETY EMMI BISTRICA in občutijo čare nogometne igre na igrišču med nami.

Nogometni Klub Kety Emmi Bistrica

Vodja nogometne šole

Simon Dvoršak