TURNIR U15 – SV. MARTIN, HRVAŠKA

V prvem vikendu leta 2020 in sicer dne 04.01.2020, se je za tekmovalni leto za NK Kety Emmi Bistrica, pričelo s polnimi jadri in tekmovalnim duhom, tako se je kombinirana selekcija U –15/U -14, udeležila, močnega turnirja v kraju Selnica, na Hrvaškem, ki ga je organiziralo ŠD SV. MARTIN, kjer smo zastopali barve kluba NK KETY EMMI BISTRICA ter barve države RS. Ekipa, ki jo je na turnirju vodil trener Danilo Lončarič, ob pomoči tehničnega vodje Danijela Hren, je  prikazali srčno in borbeno igro, katera se je odrazila tudi pri končnem rezultatu, saj se je ekipa uspela uvrstiti v finale, kjer je po napeti igri, morala priznati premoč ekipi NK Rudar – 0:1 in tako dosegla 2. mesto na turnirju ter nagrado za najboljšega vratarja turnirja, ki jo je prejel Luka Flisar, član NK KETY EMMI BISTRICA.

Čestitke igralcem selekcij U -15/U-14, za prikazano igro ter izjemni podpori staršev, ki so je bili deležni igralci s tribun.                                                                         

                                                         Nogometni Klub Kety Emmi Bistrica

                                                        Vodja nogometne šole

                                                      Simon Dvoršak