U15 – NK KETY EMMI BISTRICA : NK VERŽEJ VIPOLL

Prvenstvo v 1. SNL – U 15 – vzhod, za sezono 2020/2021 se je prevesilo v drugo polovico in tako sta se v 12. krogu, pomerila domačin NK Kety Emmi Bistrica in gostje NK Veržej Vipoll


Selekcija sta tekmo odigrali na umetni travi, v športnem parku Slovenska Bistrica, dne 18.10.2020.


Tekma je v prvem polčasu, ponudila borbeno in nepopustljivo igro z obeh strani, prvi so povedli gostje, kar pa domačinov ni ustavilo, ampak jim je dalo novega zaleta in tako so v drugem delu prvega polčasa uspeli vsiliti tekmecu svoj način igre, kar se je odrazilo tudi v rezultatu, ki je bil po prvem polčasu 2:1.


Drugi polčas, so domačini pričeli z agresivno igro, ki je igralce Bistrice, tudi rezultatsko nagradili in so povedli 4:1, rezultat se je do konca tekme še enkrat spremenil, ko so dosegli zadetek gostje, tako, da je bil končni rezultat srečanja 4:2.


Tekma je ponudila vse, kar nam lahko ponudi nogometna igra, najpomembneje v tem trenutku, pa je bilo za selekcijo U – 15, vknjižba novih treh točk. Čestitke vsem igralcem in trenerjema.

Nogometni klub Kety Emmi Bistrica