UKREPI ZA ZAJEZITEV ŠIRJENJA KORONAVIRUSA

V Nogometnem klubu NK Kety Emmi Bistrica smo sprejeli nujne ukrepe za preprečevanje šititve koronavirusa Covid-19:

  • Odpovedane so vse prijateljske in prvenstvene tekme, kakor tudi udeležba na državnih in mednarodnih turnirjih, kjer sodelujejo ekipe NK Kety Emmi Bistrica.
  • Odpovedani so vsi treningi selekcij kakor tudi individualni treningi in druge športne aktivnosti v izvedbi NK Kety Emmi Bistrica.
  • Trenerji posameznih selekcij NK Bistrica bodo vsem igralcem selekcije v trenažnem procesu posredovali po elektronski pošti individualni program treningov prilagojen posameznim igralcem in preverjali izvedbo aktivnosti.
  • Odpovedani so vsi sestanki uprave kluba, trenerjev, sveta staršev, individualni razgovori.
  • Volilna letna skupščin NK Kety Emmi Bistrica iz Slovenske Bistrice, ki naj bi bila v ponedeljek 31. marca 2020 ob 18. uri v amfiteatru Srednje šole Slovenska Bistrica se začasno prekliče. O datumu nove skupščine boste naknadno obveščeni.

O naših naslednjih korakih vas bomo sproti obveščali.
Hvala vam za vaše zaupanje in razumevanje.

Vodstvo kluba