VESEL BOŽIČ IN SREČNO 2024

Iskrena zahvala za Vašo podporo, za velike in male stvari, ki smo jih ustvarili in doživeli skupaj.Leto 2023 je bilo znova velik razvojni preskok bistriškega nogometa. Članska ekipa je pritisnila na vrh druge lige in šele po izjemni borbi popustila v polfinalu slovenskega pokala Slovenije. Tekmovalne ekipe U15, U17 in U19 so v resni borbi za prvaka druge lige in prehod v I.SML, I. SKL +U15, nižje selekcije so uspešne v ligah in turnirjih doma in v tujini, baza otrok v nogometnem vrtcu in nogometnih krožkih še nikoli ni bila tako številčna.Vse to smo naredili skupaj in z veliko vašo podporo. Brez Vas nam ne bi uspelo. Zato še enkrat v imenu nogometašev in vodstva kluba iskrena velika hvala s prošnjo za Vašo podporo tudi v letu, ki prihaja.
Ob koncu leta Vam želimo vesel božič, srečno in prevsem zdravo novo leto 2024.
Vodstvo kluba