Zaključen zimski prestopni rok. Pri NK Kety Emmi Bistrica znova do velikih rotacij v moštvu

Vodstvo kluba in strokovni štab so morali v okviru zimskega prestopnega roka močno zavihati rokave. Odlične igre članskega moštva in visoko 6.mesto na tabeli 2.SNL po zaključenem jesenskem delu so močno dvignili ugled igralcev bistrice med nogometno stroko. Posledično ni nobeno presenečenje, da je klub zapustilo kar 7 igralcev od teh so kar trije odšli v 1.SNL in eden v 1. ligo Malte. Igralec Jaka Nežmah še vedno zdravi težjo poškodbo kolena in se bo ekipi pridružil predvidoma v toku priprav na sezono 2024/2025. Prav tako sta ekipo zapustila kondicijski trener in trener vratarjev. Intenziven odhod številnih igralcev je vodtvo kluba nadomeščalo preko testiranj številknih igralcev in podpisom pogod z 7 igralci, 3 igralci soprišli na posojo, delu članske ekipe pa so se pridružili tudi 3 nadarjeni igralci mladinske ekipe NK Kety Emmi & Impol Bistrica U19. Kondicijskega trenerja je nadomestil pomožni trener, mesto trenerja vratarjev je zasedel še lansko sezono prvi vratar Bistrice in kapetan ekipe Jaka Dabanovič.

NK Kety Emmi Bistrico so v zimskem prestopnem roku zapustili:

Lan Vidmar (NK Maribor), Kristjan Župić (NK Aluminij), Edvin Krupić (NK Domžale), Chidera Henry Nwoga (Malta), Nejc Bračko (NK Dekani); Luka Pršo (ND Dravinja), Žan Luka Kocjančič (NK Žalec), Jaka Dabanovič, kondicijski trener Srđan Kuljić, in trener vratarjev Primož Kračun.

Okrepitve v zimskem prestopnem roku:

Niko Drevenšek (NK Drava), Domen Justinek (NK Celje), Marko Deronja (NK Fužinar), Marcos Tavares (NK Maribor), Brin Horvat (NK Maribor), Nenad Adžibaba (FK Radnički Pirot), Azer Kozić (NK Zvijezda Gradačac), Olamide Majid Ibrahim (FC Derby Country),Alen Bukovec (NK Domžale), Nikola Daniel Jadrić (NK Drava), pomožni trener Amir Karić in trener vratarjev Jaka Dabanovič. Iz mladinske ekipe NK Kety Emmi Bistrice so se članski ekipi pridružili: Aljaž Gril, Aleks Korošec in Matevž Šega.